sobota, 26 lipca 2014

Wyniki konkursu

Wczoraj upłynął ostatni dzień wysyłania zgłoszeń konkursowych, tak więc dzisiaj pora na najbardziej wyczekiwany moment ogłoszenia wyników. Zanim przejdę do konkretów pomęczę Was trochę i napiszę kilka zdań od siebie, ale będą to naprawdę krótkie zdania :) Na początku chciałabym Wam serdecznie podziękować za tak liczny udział w konkursie, jesteście naprawdę kochani. Zakładałam , że zgłosi się kilka osób, a tutaj miłe zaskoczenie 52 zgłoszenia. Jak wcześniej wspominałam za udostępnienie baneru głos liczyłam podwójne. Poniżej lista zgłoszeń wraz z numerkami do losowania.Jeszcze z takich organizacyjnych spraw , to dzisiaj po ogłoszenia wyników wyślę do zwycięskiej osoby email , na odpowiedź czekam 5 dni w razie jej braku wylosuje kolejna osobę z listy. Nie przedłużając przejdźmy do ogłoszenia wyników.

Szczęśliwą wylosowaną liczbą jest


A pod numerem 9 kryje się kwiatusia


Serdecznie gratuluje wygranej , a wszystkim Wam dziękuję za liczny udział w konkursie. Mam nadzieje, że już niebawem będę mogła obdarować Was po raz kolejny.

20 komentarzy:

 1. Gratuluję ;) Obyś urządzała więcej takich konkursów ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. gratulacje ! :) miłego czytania :)
  kurcze, taki bliski numerek. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo Dziękuję! :) Moja radość nie zna granic :)))
  Mail z adresem wysłany :)

  OdpowiedzUsuń
 4. A było tak blisko! :D Gratuluję! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję! :)

  Zostałaś nominowana do Liebster Blog Award, więcej tutaj: oxu-czytanie.blogspot.com/2014/07/liebster-blog-award.html

  Pozdrawiam ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Byłam przekonana, że wzięłam udział w zabawie, a widzę, że jednak się pomyliłam i szczęście przeszło tuż obok:)) Gratuluję szczerze! Ależ Ty, kobieto, masz szczęście!:))

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratulacje dla zwyciężczyni :)

  OdpowiedzUsuń