poniedziałek, 30 czerwca 2014

Książkowe zakupy

Ostatnio w przypływie sesyjne depresji by poprawić sobie humor nabyłam kilka książek. Teraz z uśmiechem na ustach chciałam Wam je przedstawić :)


 1. "Nefilim" Thomas E. Sniegoski  (z wymiany) - tę książkę chciałam już mieć od dawna, kiedy to jeszcze na fali zauroczenie "Szeptem" tematyka upadłych aniołów była na topie. Teraz już emocje opadły, ale i tak jestem ciekawa tej książki.
 2. "Wielki Gatsby" F. Scott Fitzgerald ( upolowane na przecenie) - jestem bardzo zadowolona  z tego zakupu, jako wielka fanką filmu chciałam wreszcie zapoznać się z książkowych pierwowzorem i teraz będę miała taką możliwość.
 3. "Władca pierścieni. Bractwo pierścienia" J.R.R. Tolkien (zakup własny) - wstyd się przyznać, ale to moje pierwsze spotkanie z twórczością Tolkiena. Po szale ekranizacji Hobbita stwierdziłam, że muszę jak najszybciej nadrobić moje książkowe zaległości i przeczytać książki Tolkiena.
 4. "Hopeless" Collen Hoover (zakup własny) - jak tylko zobaczyłam na stronie znaku informację o przecenach książkowych wiedziałam, że już mnie nic nie powstrzyma i zakupiłam tę książkę.
 5. "Zimowe zjawy" Kate Moss (zakup własny)- zauroczyła mnie okładka no i oczywiście cena 9,99 zł, wiem nie powinnam się kierować tymi przesłankami, ale studencki ekonomizm zwyciężył. Teraz muszę stwierdzić, że był to dobry wybór, bo jak na razie książką spełnia moje oczekiwania.
-----------------------
Ostatnio mój zakupoholizm mnie przeraża, zwłaszcza że tyle wspaniałych książek ostatnio wyszło na rynku, także ciężko jest się ograniczać. Wy też macie z tym problem ? :)
Wiecie może gdzie mogę kupić po dobrej cenie książkę "Złodziejska magia" Trudi Canavan ? Może ktoś z Was ma ją na zbyciu, bądź chciałby się na coś wymienić. Jeśli tak, to zapraszam na mój profil lubimy czytac

10 komentarzy:

 1. Z twojego stosiku mam praktycznie wszystko - prócz Zimowych Zjaw, na które pociekła mi ślinka. Przepiękna okładka. Gdzie to kupiłaś za tak niską cenę? :oooo

  OdpowiedzUsuń
 2. @toukie "Zimowe zjawy" kupiłam w Księgarni Świat Książki

  OdpowiedzUsuń
 3. Ładniusi stosik, to trzeba przyznać. ;) :) Nie znam tych książek po za dziełem mojego Mistrza Tolkiena...Wiesz, to nie wstyd, że dopiero sięgasz po coś jego pióra...jest tylu innych pisarzy z którymi miałaś styczność, a np. ja nie. Każdy ma jakiś ulubionych. ;) Mam nadzieję, że książka Ci się spodoba i będziesz chciała "więcej". ;) Przyjemnej lektury. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wielkiego Gatsby'ego czytałam. Pozostałych pozycji nie znam - czekam z niecierpliwością na Twoje recenzje.

  OdpowiedzUsuń
 5. Mnie interesuje tylko "Hopeless" :))

  OdpowiedzUsuń
 6. Z Tolkiena będziesz zadowolona :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Książkę "Wielki Gatsby" mam ogromną ochotę przeczytać i ciągle przez to wstrzymuję się przed obejrzeniem filmu, bo jednak wolałabym właśnie zacząć od tej historii w papierowej wersji ;p
  Miłego czytania!

  OdpowiedzUsuń
 8. Ale Ci zazdroszczę :D
  Piękny stosik po niskich cenach - czyli to, co książkoholicy lubią najbardziej!
  Miłego czytania!

  OdpowiedzUsuń
 9. Podkradłabym Ci Gatsby'ego, Hopeless no i Zimowe zjawy za tą niesamowitą okładkę :)

  OdpowiedzUsuń