wtorek, 24 czerwca 2014

Majowo/czerwcowe premiery

Czerwiec zapowiada się fantastycznie jeśli chodzi o książkowe premiery. Na pierwszy ogień idzie długo wyczekiwany przeze mnie "Obsydian". Czytałam tę książkę jeszcze w oryginale i bardzo się ciesze, że wreszcie jakieś polskie wydawnictwo wykupiło do niej prawa i wreszcie będzie dostępna po polsku.

Kolejna książka, o które ostatnio jest bardzo głośno to "Hopeless" opowiadającą historie trudnej miłości w brutalnej otaczającej nas rzeczywistości. Wydawać by się mogło, że to kolejna pusta i nudna młodzieżówka, lecz historia która ze sobą niesie jest nie tyle wzruszająco co nadzwyczaj aktualna i uniwersalna.

Co jeszcze powinno w czerwcu zwrócić Waszą uwagę?
 • "Dzisięć płytkich oddechów" K.A. Tucker
 • "Troje" Sarah Lotz
 • "Tatuaż z lilią" Ewa Seno
A wy na co czekacie w tym miesiącu ?

10 komentarzy:

 1. Czytałam, czyli ''Obsydian'', Dziesięć płytkich oddechów'', zaś zaczynam czytać Tatuaż z lilią", a w kolejce czeka na mnie "Hopeless" i ''Troje'' :) Tak więc udało mi się nabyć wszystkie prezentowane przez ciebie książki.

  OdpowiedzUsuń
 2. Na "Obysydian" czekam z niecierpliwością, nawet zaraz sobie go kupię :) "Tatuaż z lilią" i "Hopeless" również z ogromną chęcią przeczytam:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Hopeless i Troje już posiadam. Planuję jeszcze zakupić Dziesięć Płytkich Oddechów, a Tatuażu z Lilią będę wyczekiwać w miejskiej bibliotece :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Kuszą mnie Troje" oraz "Tatuaż z lilią"

  OdpowiedzUsuń
 5. "Troje" czytałam - świetna książka. A mam ochotę na przeczytanie "Hopeless" i "Dzisięć płytkich oddechów" :)
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 6. ''Tatuaż z lilą'' i ''Dziesięć krótkich oddechów'' to to co chciałabym przeczytać :)

  OdpowiedzUsuń
 7. "Tatuaz z lilią" może być to coś dla mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 8. W tym miesiącu na nic już nie czekam, mam taki wysoki stosik:)

  OdpowiedzUsuń
 9. O "Obsydianie" i "Hopeless" już się naczytałam tyle pozytywnych opinii, że mi głowa pęka. :P Jednak największą ochotę mam na "Dzisięć płytkich oddechów" . ;)

  OdpowiedzUsuń
 10. Obsydian, Hopeless, Dziesięć płytkich oddechów, Coś do stracenia (czytałam w oryginale)... I wszystkie w moim domu <3

  Przy okazji zapraszam do siebie na konkurs: http://heaven-for-readers.blogspot.com/2014/06/klub-karmy-czesc-2-wraz-z-tematyczna.html – krótki termin, dlatego informuję osobiście :)

  OdpowiedzUsuń